Pytasz i wiesz!

Usługa „Pytasz i wiesz!”

Nie możesz czekać do terminu realizacji zamówień? Proponujemy Ci szybką i pewną usługę „Pytasz i wiesz!” Dzięki niej kupisz Plakietkę na własną rękę, nie tracąc czasu i energii na poszukiwanie dogodnego punktu wystawiającego Plakietki.

Zamawiając „Pytasz i wiesz!”, otrzymasz od nas namiary na co najmniej dwa punkty, w których można zaopatrzyć się w Plakietkę Umweltzone osobiście. Gwarantujemy adresy blisko Twojego miejsca zamieszkania lub przy trasie podróży do Niemiec (po polskiej bądź niemieckiej stronie).

Usługa „Pytasz i wiesz” kosztuje 30 PLN. Dane do wpłaty znajdziesz na stronie z danymi bankowymi.

Opinie Klientów

Nasi Klienci o usłudze „Pytasz i wiesz!”:

Właśnie wróciliśmy z urlopu. Nie było żadnych problemów z zakupem plakietki – wybraliśmy punkt w Polsce. Dziękujemy za współpracę. Zaraz wysyłam przelew.
Katarzyna z Bydgoszczy

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Skorzystam na pewno.
Maciek z Leszna

Zamówienie

Aby zamówić usługę, prześlij do nas wiadomość poprzez formularz na końcu tej strony. Poniżej przedstawiamy przykładowe zapytania przesłane przez Klientów „Pytasz i wiesz!”:

Wyjazd ma miejsce w poniedziałek 29.11. o godz. 10:00 z Leszna na miejscu w Berlinie ok. godz. 15:00. Przejście przekraczać będę w Świecku.
Prosiłbym o podanie miejsca, gdzie mógłbym nabyć plakietkę.

Jadę w środę (6.04.) rano z Poznania, kierunek Frankfurt am Main, przez Drezno, Hof. Przekraczam granicę Olszyna-Forst. Proszę o wskazanie punktów, gdzie mogę plakietkę otrzymać.

Aby skorzystać z usługi "Pytasz i wiesz!" podaj następujące dane.
Pola wymagane oznaczone są *.
*
*

*
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!